Bilety na EXPO 2015

Wybierasz się do Mediolanu na EXPO 2015? Podpowiemy Ci, jak i gdzie kupić bilet wstępu na teren wystawy. Warto już o tym pomyśleć, bo wcześniej oznacza taniej.

Bilety na Wystawę Światową w Mediolanie są już dostępne na stronie: http://www.expo2015.org/en/tickets. Do momentu rozpoczęcie EXPO obowiązuje nawet do 20% zniżki, w zależności od rodzaju biletu. Dlatego warto już teraz zajrzeć na stronę i kupić bilet. Oczywiście bilety będą też dostępne podczas trwania wystawy, od 1 maja do 31 października, ale już w normalnych cenach.

Zakupu można tu dokonań w łatwy i szybki sposób, płacąc kartą kredytową. Wcześniej należy się zarejestrować, podając imię, nazwisko, kraj, kod pocztowy, adres mailowy oraz ustalić hasło. Potwierdzenie przesłane mailem należy wydrukować i okazać przy wejściu.

Jeżeli chcesz skorzystać ze zniżki, ale jeszcze nie wiesz, kiedy pojawisz się w Mediolanie, nic straconego. Dostępne są tzw. bilety open, czyli bez konieczności wyboru daty. Tańszą opcją jest jednak bilet na konkretny dzień.  W obu wersjach dostępne są bilety jedno- i dwudniowe. Jest też bilet wieczorny, ważny od 19 do zamknięcia terenu wystawy, czyli do 23.

Na bilety ulgowe mogą liczyć seniorzy (powyżej 65 roku życia), dzieci do lat 13 i studenci poniżej 26 lat, a także niepełnosprawni. Są też przewidziane pakiety rodzinne. Wszystkie informacje znajdują się tutaj: http://www.expo2015.org/en/tickets

Niedługo mają też być dostępne też będą imienne karty ważne przez cały okres trwania EXPO, czyli tzw. abonament sezonowy.

Bilety można też kupić osobiście w Expo Gate (Mediolan, Piazza Cairoli) i u autoryzowanych sprzedawców, których lista znajduje się tutaj: http://www.expo2015.org/en/tickets-authorised-ticket-reseller-expo-milano-2015. W Polsce autoryzowanym przedstawicielem, który sprzedaje bilety na EXPO jest Holiday Travel.

CENNIK BILETÓW