Wkład Polski w zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego świata - 19.10.2015, Mediolan

W związku z udziałem Polski w Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie, mamy szczególną przyjemność zaprosić Państwa, do udziału w konferencji pt. „Wkład Polski w zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego świata” i dyskusji z ekspertami. Konferencja organizowana przez koordynatora udziału Polski w EXPO 2015 - Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), odbędzie się 19 października 2015 r. w Pawilonie Polski na terenie Wystawy Światowej w Mediolanie.

Celem konferencji będzie przedstawienie osiągnięć Polski w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego zarówno w kraju, jak i na świecie, poprzez zaprezentowanie dobrych praktyk i doświadczeń naszego kraju w procesie dostosowywania gospodarki do wyzwań XXI wieku i globalizacji problemów żywnościowych. W tym kontekście kluczową rolę odgrywają zagadnienia związane z polskim dorobkiem naukowym w odniesieniu do rozwoju technologii rolniczych i środków do produkcji rolnej, a także procesów związanych z przetwórstwem produktów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i wymogi dotyczące zapewnienia wszystkim obecnym gościom biletów wejściowych na teren EXPO 2015, zwracam się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie udziału w wydarzeniu na adres e-mail promocja_expo@parp.gov.pl do 14 października 2015 r.

PROGRAM KONFERENCJI